Dnes je piatok, 19. apríl 2024, aktuálny čas: 15:41.

Uralská federálna univerzita ponúka slovenským študentom možnosť zúčastniť sa na Letnej univerzite, v rámci ktorej otvára nasledovné kurzy:
 Civil Engineering
 Architecture
 Talent management
 Electrical Engineering
 Mechanical Engineering
 IT/Computer science
 Food Biotechnology
 Blockchain
 Energy Engineering
 Water treatment
 Business
 Material Science
 Russian language and culture
 Food Biotechnology
Viac informácií o programoch a možnosť registrácie nájdete na našej webovej stránke: https://urfu.ru/en/studies/short-term-schools/summer-university
Výučba prebieha v anglickom jazyku, s výnimkou kurzu ruského jazyka.
Termíny programov sú jednotné pre všetky: v čase od 9. do 28. júla 2018.
Poplatok za účasť je 1 400 USD na osobu. Táto suma zahŕňa poplatok za výučbu - 500 USD a servisné poplatky - 900 USD.
Servisné poplatky zahŕňajú nasledovné: ubytovanie; doprava z letiska a na letisko Koľcovo v Jekaterinburgu; kultúrny program (prehliadka Jekaterinburgu, návšteva prírodného parku „Oleňji Ručji“, či remeselníckej dediny Tavolga alebo niečo podobného zamerania, športové podujatia v rámci programu); stravovanie - raňajky a obedy - od pondelka do piatku, ako aj zabezpečenie stravy počas výletu mimo mesta (ak ide o exkurziu v miestnom regióne alebo o návštevu podniku v rámci výučby).
Ubytovanie: účastníci krátkodobých letných programov sú ubytovaní v hosteloch, v izbách pre 4 - 6 osôb.
V prípade záujmu kontaktujte pracovníkov univerzity: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.